Masz pytanie?

Deszczownice

Proponujemy szeroki wybór deszczownic. To popularny obecnie element prysznica montowany na suficie lub ścianie. Sprawia, że prysznice stają się szybkie, ale i przyjemne. Armatura dostępna jest w wielu rozmiarach, kształtach i kolorach. Zapewniamy produkty zróżnicowane nie tylko pod względem wyglądu, ale również ceny. Klienci mogą wybierać spośród deszczownic metalowych, plastikowych oraz z mosiądzu. Oferujemy deszczownice okrągłe i kwadratowe. W ofercie znajdują się produkty uniwersalne, kompatybilne z kabinami różnych producentów. Wyróżniają się silikonowymi zakończeniami z tzw. systemem antykamień.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Jesteśmy przekonani, że wybiorą Państwo deszczownicę dopasowaną do aranżacji łazienki oraz pasującą do posiadanej kabiny prysznicowej.

Deszczownica do kabiny i panelu prysznicowego.

 

Natrysk górny, zwany inaczej deszczownicą, montowany jest w dachu kabiny prysznicowej

( deszczownica sufitowa ) , bądź na rurce panelu prysznicowego ( deszczownica na przegubie ).

 

Deszczownica Prysznicowa Sufitowa:

 

W naszej ofercie znajdą państwo deszczownice sufitowe w różnych rozmiarach, które można zastosować w wielu modelach kabin, dostępnych na polskim rynku np. Kerra, Durasan, Imperial, Savana, AquaSan, WaterSan, Armazi i wiele innych.

Deszczownice wyposażone są w system gumowych wypustek, które ułatwiają utrzymanie ich w czystości i usuwanie osadów z kamienia.

 

Deszczownica Prysznicowa regulowana na przegubie:

 

Tego typu deszczownica , przeznaczona jest do montażu na rurce, bądź ramieniu .

Każda deszczownica przegubowa,  sprzedawana jest w komplecie z przegubem kulowym , o standardowym gwincie 1/2 ", co umożliwia montaż niemalże na każdej rurce.

Wybór wzorów i kolorów, pozwala na dobranie odpowiedniego modelu , pasującego do kolorystyki łazienki.

Sortuj według:
  • Podziel się: